Prosty, nowoczesny dom drewniany z garażem

Prezentowany projekt to przykład prostego, a zarazem nowoczesnego domu z miejscem garażowym. Klasyczna konstrukcja oraz dwuspadowy dach, sprawiają, że inwestycja jest niedroga i łatwa w budowie.

Niewątpliwym atutem budynku jest jego estetyka. Uwagę przykuwa bezokapowy dach pokryty blachą na rąbek. Elewacja wykonana jest z drewna oraz cegły klinkierowej, które idealnie się ze sobą komponują. Nowoczesnego, industrialnego charakteru dodają wysokie okna doświetlające część dzienną domu.

Wejście jest zadaszone i prowadzi do przedpokoju. Mamy tu miejsce na garderobę, które znajduje się pod schodami. Bezpośrednio z holu przechodzi się do części dziennej czyli salonu z jadalnią oraz kominkiem. Kuchnię zaprojektowano jako oddzielne pomieszczenie, co jest świetnym rozwiązaniem dla miłośników gotowania w swoim „zamkniętym” królestwie. Sąsiadująca jadalnia ułatwia podawanie posiłków, a pomieszczenie gospodarcze będące łącznikiem kuchni oraz garażu, idealnie sprawdzi się jako spiżarnia.

Piętro domu szkieletowego to 3 pokoje – z czego jeden wyposażony jest w garderobę – oraz łazienka. Projekt uwzględnia także schowek na niezbędne sprzęty, ale równie dobrze można go zaaranżować na kolejną funkcjonalną garderobę.

Powyższy projekt to przykład budownictwa, które można dołączyć do kategorii „nowoczesne domy drewniane”. Jest to świetny wybór dla osób stawiających na współczesny design i prostotę wykonania.

Dom szkieletowy Z469 cena

Stan surowy zamknięty – 196 000 zł
Stan deweloperski – 169 000 zł
fundamenty – 39 000 zł

ZOBACZ MATERIAŁY Z JAKICH BUDUJEMY

Dom szkieletowy z469 domy drewniane gora

Dom szkieletowy z469 domy drewniane goraDom szkieletowy z469 domy drewniane gora