Kompletny projekt drewnianego domu jednorodzinnego z garażem mieszczącym jeden samochód. Jest to nowoczesny dom o średnim rozmiarze – jego powierzchnia użytkowa wynosi 117,83 m2. Do dyspozycji mieszkańców są 4 pokoje i 2 łazienki. Projekt uwzględnia działkę z wejściem od strony południowej.

W kategorii „domy szkieletowe”, ten projekt cieszy się bez wątpienia największym zainteresowaniem. Dlaczego jest tak popularny i często wybierany przez klientów? Z pewnością decyduje o tym jego spójny charakter. Konstrukcja jest wyjątkowo plastyczna pod względem rozkładu wnętrza – minimalizacja ścian nośnych sprawia, że całość łatwo poddaje się adaptacjom i dostosowuje do preferencji mieszkańców.

Niewątpliwym atutem jest słoneczny charakter domu. Taki efekt zyskujemy m.in. dzięki otwartemu na kuchnię pokojowi dziennemu o ekspozycji południowo – zachodniej. Duże przeszklenia sprawiają, że światło słoneczne wypełnia przestrzeń przez niemal cały dzień, co korzystnie wpływa na atmosferę domu i samopoczucie mieszkańców. Ekspozycja na słońce jest również ważnym elementem uwzględnianym przez osoby wybierające domy pasywne.

Oprócz wpadających przez okna promieni słońca, salon ogrzewa także kominek o centralnej lokalizacji. W zimowe miesiące płomienie ognia z pewnością umilą wspólne gotowanie oraz wieczorny relaks z książką i aromatyczną herbatą. Strefa wypoczynku to również dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia, gdzie z łóżka można podziwiać zachody słońca.

Nasze domy szkieletowe to połączenie estetyki i funkcjonalności, dlatego rozwiązaliśmy problem „ zamkniętej toalety” aranżując dwa miejsca kąpielowe. Mniejsza łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, natomiast w głównej mamy do dyspozycji wannę, dzięki temu każdy znajdzie tu wygodne dla siebie rozwiązanie.

Udogodnieniem dla mieszkańców są istotne w każdym domu garaż, wiatrołap, hol z systemem przesuwnych szaf oraz kotłownia.

Całość przyciąga uwagę nowoczesnym wyglądem oraz modną współczesną stylistyką. Dodatki z kamienia, antracytowa stolarka, czarna dachówka i białe ściany to elementy, które zawsze będą na czasie.

Jeśli zainteresowały Was domy drewniane naszej pracowni, ten solidny, elegancki i niedrogi projekt z pewnością warto wziąć pod uwagę w swoim wyborze.

Dom przy Słonecznej Cena:

Za stan surowy zamknięty: 296 000 zł

za stan deweloperski: 193 000 zł

za fundamenty: 47 000 zł

ZOBACZ MATERIAŁY Z JAKICH BUDUJEMY

 

dom drewniany przy slonecznej

dom przy slonecznej domy drewniane gora

Elewacje

domy drewniane przy slonecznejdomy drewniane przy slonecznejdomy drewniane przy slonecznejdomy drewniane przy slonecznej