Projekt tego budynku wyróżnia klasyczna, ale jednocześnie bardzo ciekawa estetycznie bryła. W przedniej części urozmaica ją wsparty na słupach, wysunięty daszek. Zewnętrzne elewacje na życzenie klienta często wzbogacane są okiennicami oraz zdobieniami z dekoracyjnych kształtek styropianowych lub pianki poliuretanowej. Zaletą projektu jest prosta konstrukcja domu, która znacznie obniża koszty budowy.

Domy szkieletowe łatwo dostosować do potrzeb właścicieli. Na parterze prezentowanego budynku znajduje się przestrzeń, którą można dowolnie zaaranżować – przeznaczyć na gabinet, dodatkową sypialnię lub powiększyć o nią salon.

W sercu domu umieszczono kominek, który jest nie tylko elementem funkcjonalnym, ale również wpływającym na estetykę pomieszczenia oraz tworzącym wyjątkowy klimat.

Między kuchnią a salonem znajduje się jadalnia – idealne miejsce na rodzinny posiłek.

Pod schodami zaplanowano miejsce na niewielką spiżarnię – to świetny pomysł na wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Przy przedpokoju mamy pomieszczenie gospodarcze, które można połączyć z łazienką. Właściciele mają możliwość dobudowania garażu lub wiaty samochodowej np. obok wspomnianego pomieszczenia gospodarczego lub obok kuchni.

Poddasze to część nocna budynku. Mieszkańcy mają tu do dyspozycji 3 sypialnie oraz łazienkę. Projekt zakłada możliwość wymiany okien połaciowych na dachu na okna w bocznych ścianach lub zastąpienie ich lukarnami.

Prezentowany dom drewniany to przykład solidnej, taniej i łatwej w budowie konstrukcji. Z pewnością jest to dobry wybór dla miłośników eleganckiej prostoty i funkcjonalności.

Dom szkieletowy Z14 cena

za Stan Surowy Zamknięty -182 000 zł
Cena za Stan Deweloperski – 153 000 zł
Cena za fundamenty- 38 000 zł

ZOBACZ MATERIAŁY Z JAKICH BUDUJEMY

Dom szkieletowy Z14 domy drewniane gora

Dom szkieletowy Z14 domy drewniane gora

Dom szkieletowy Z14 domy drewniane gora

Elewacje

Dom szkieletowy Z14 domy drewniane gora